Франківці пікетували управління поліції через закриття закладів

 • Сьогодні, 1 вересня, у Івано-Франківську підприємці та ресторатори прийшли під будівлю Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

  Люди проти того, аби їх бізнес закривали через віднесення Івано-Франківська в «червону зону». Вони просять аби ресторани, заклади, магазини, школи були відкриті. Підприємці досі не розуміють, як їм працювати далі.

  «Поліція Прикарпаття діє на виконання постави Кабінету Міністрів України. Вона не може дозволити працювати суб’єктам господарювання. Це не ми визначаємо карантинні зони, є порядок визначення цих карантинних зон. Ми слідкуємо тільки за дотриманням карантинних вимог», – розповів заступник начальника ГУ НП в Івано-Франківській області Ігор Максимів.

  Франківка Світлана Брікнер виступає за те, аби заклади харчування відкрили. Каже, що усі заклади готові працювати з дотриманням карантинних норм і згідно з усіма санітарними вимогами.

  Ресторатор Олег Бінатов каже, що у закладі й так мало людей. Працювати на виніс зовсім не прибутково. Також учасники акції підписали петицію в поліцію про те, аби заклади все ж відкрили.

  Нагадаємо, франківці вже протестували проти “червоної зони” під стінами адмінбудівлі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!