Франківців запрошують долучитися до “Ланцюга єдності” 22 січня

  • 22 січня, в суботу, о 12:00, в Івано-Франківську люди зберуться біля будівлі готелю “Дністер” та сформують символічний живий ланцюг до готелю “Київ”.

    Про це повідомили активісти ГО “Кам’яниця Австрія” у соцмережі.

    “Адже саме в цей день, у День Злуки, у 1990 році біля готелю “Дністер” розпочався живий ланцюг, з’єднавши Івано-Франківськ, Львів та Київ. Але цей день – також про нагадування владі міста та забудовнику про руйнацію історичної пам’ятки. Про руйнацію архітектури міста”, – кажуть організатори.

    За їх словами, вони хочуть, щоб будівля готелю “Дністер” відновила свій історичний вигляд, функціонувала як єдина споруда і була повернена у власність держави.

  • Нагадаємо, в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер». За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!