Франківцям розповіли про “Інстаграм” та мобільну фотографію

 • 23 жовтня до Івано-Франківська з лекцією про “Інстаграм” та мобільну фотографію завітали одні з найпопулярніших “інстафотографів” України – Леонід Мартинчик та Анна Ремарчук.

  Подія викликала неабиякий інтерес у франківців. Близько ста людей зайняли весь зал, де проходила лекція. Оповідачі переконували присутніх, що “Інстаграм” – це та соцмережа, де потрібно бути.

  “Для мене Західна Україна – це якийсь окремий світ. Я дуже хотіла потрапити у ваше місто, і нарешті це здійснилось. Франківськ відрізняється, зокрема, молоддю – вона прогресивна, вона особлива. Дякую всім, що ви є свідками нашого з Леонідом “першого разу”, – розповіла Анна Ремарчук, котра фотографує, не виходячи з квартири.

  Леонід Мартинчик додав, що в “Інстаграмі” дуже багато цікавих людей, і щоб приєднатись до їх числа – треба вміти подати себе та відчути свій талант. А техніка, кажуть фотографи, не головне – красиві знімки можна робити і на відносно недорогі телефони.

  “У нас всіх є щось, що ми можемо розвивати. І ви, і я можемо зробити щось, за чим підуть люди. Будьте сміливими, творіть!”, – наголосила Анна Ремарчук.

  Читайте також: Прикарпатський фотограф показав красу Дземброні.

 • vo_j2ufffq0

  xr1nc7lnjac

  q55zuuq7shu

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!