Генетична зброя проти народу: у Долині не дозволять продавати алкоголь

 • В Івано-Франківській області згідно з розпорядженням голови обласної військової адміністрації Світлани Онищук дозволили обмежений продаж алкоголю.

  Попри це розпорядження, голова Долинської міської територіальної громади Іван Дирів повідомив, що не дозволить продавати алкоголь на території громади, пише “Галицький кореспондент“.

  За його словами, алкогольні напої це генетична зброя проти народу. Саме тому він не підписуватиме розпорядження щодо продажу алкоголю.

  “Сам не вживаю і іншим раджу відмовитися від цього. Я переконаний, що це є генетична зброя проти нашого народу… Я маю свою позицію. І якщо чітко дотримуватися букви закону, я переконаний, що це – так. То ніяке розпорядження міський голова стосовно дозволу продажу алкоголю на території Долинської територіальної громади не дасть, і не підпише”, – наголошує Іван Дирів.

  Натомість він планує доручити юристам розробити розпорядження про заборону продажу будь-яких алкогольних напоїв в громаді.

  Нагадаємо, на території Івано-Франківської області заборонили продавати алкоголь з 26 лютого і до закінчення воєнного стану

  Згодом, усередині березня, заборону пом’якшили і дозволили продавати пиво.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!