Гігієна та догляд: особливості поєднання різних продуктів для шкіри та волосся

При підборі косметичних засобів ми керуємося рівнем ціни, популярністю бренду, заявленим виробником призначенням і дуже рідко читаємо склад. Базовий догляд за шкірою передбачає виконання кількох етапів – очищення, скрабування, тонізування, зволоження, живлення. Важливо, щоб вибрані продукти не тільки справлялися з поставленими завданнями, а й мали сумісні формули. 

У більшості випадків нашій шкірі потрібно не тільки нормалізація водного балансу чи насичення необхідними, вітамінами та мінералами, але й певний додатковий ефект. Наприклад, антивікова дія або нормалізація вироблення підшкірного сала. Щоб досягти помітного результату бажано використовувати варіанти з однієї серії, які мають сумісні рецептури, а також доповнюють та посилюють дію один одного. На сайті мультирегіонального інтернет-магазину MAKEUP https://makeup.com.ua/ ви можете підібрати в рамках колекцій різних брендів гармонійні пари косметичних засобів. Пропонуємо приклади таких поєднань в категорії продуктів для шкіри та волосся:

  • денний та нічний креми, засоби для повік і губ;
  • шампунь і кондиціонер;
  • засоби для вмивання, очищення й тонік;
  • крем і сироватка для обличчя;
  • гель для душу, мус або суфле для тіла.

В парфумерії також існують деякі обмеження. Так, застосування парфумованого дезодоранту передбачає нанесення тільки тієї туалетної води, на основі якої він виконаний. Але є й продукти з гарною сумісністю. Маски та скраби можна використовувати навіть, якщо вони входять в каталоги різних брендів, а також мирно уживаються між собою засоби декоративної косметики.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!