Голосом відомої франківки заговорить одна з героїнь мультфільму “Кролик Петрик”

 • Найпухнастіша пригода весни: актриса театру і кіно, франківка Ірма Вітовська-Ванца, подарувала свій голос неперевершеній їжачисі пані Гороїжицькій. Мультфільм “Кролик Петрик”, створений у США, в українському дубляжі озвучать українські зірки.

  Харизматичного кролика Петрика здублював комік і телеведучий Євген Кошовий. А виконавиця саундтреку чарівна Пташечка зазвучала голосом співачки і телеведучої Ольги Цибульської.

  Мультфільм створено на оповіданнях і повістях письменниці Беатріс Поттер. У кінороботі поєднані як реальні зйомки, так й анімація. Зйомки проходили в Британії, в тих самих краях, де на початку ХХ століття Беатріс писала книги про кролика Петрика.

  Режисер: Вілл Глук.

  Країна: Австрія, Великобританія, США.

  Про мультфільм:

 • Кролик на ім’я  Петрик весь час ходить у синій куртці, живе у лісі з люблячою сім’єю й обожнює спілкування з іншими тваринами. Також кролик обожнює веселитися і бігати по чужих городах. Наче прекрасне життя у нього, але у нього є ворог, який живе неподалік і вони не можуть порозумітися.
  Звірі недалеко живуть від ферми МакГрегорів, де полюбляють ласувати різним урожаєм. Кролик Петрик є лідером серед тварин, тому він будь-якою ціною намагається потрапити на ферму. А от містер МакГрегорі не любить таких “гостей”. Господар неохоче ділиться урожаєм зі звірами, але обожнює страви, приготовані з кролика…

  Переглянути мультфільм можна вже з 22 березня 2018 року в кінотеатрах Івано-франківська.

  Читайте також, “Кіно як ритуал”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!