Громадам Татарова та Ворохти на Прикарпатті дозволили об’єднатися.
Про це у соцмережі повідомив сільський голова Татарова Олег Дзем’юк.
“Маємо чудовий подарунок до дня Святого Миколая від Івано-Франківської ОДА у вигляді позитивного висновку, щодо добровільного об’єднання громад Татарова та Ворохти.
Це перший, але надзвичайно важливий крок у складному процесі об’єднання”, – йдеться у дописі.
Нагадаємо, мешканці карпатського села Татарів та селища міського типу Ворохта вирішили стати на шлях об’єднання у територіальну громаду. Але зробити це вони б хотіли всупереч чинному перспективному плану, який передбачає включення цих населених пунктів до Яремчанської ОТГ. Така ідея жителям Ворохти й Татарова не до душі. Більше читайте у статті “Два села – одна дорога”.
![](http://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2019/12/79506308_2596037943765349_3578020731834859520_n-1.jpg)