Гройсман: прорив кордону на “Шегині” – атака проти державності

 • Про це він вранці 11 вересня написав у Facebook.

   “Те, що відбулось в неділю в Шегинях, це не просто порушення закону… Це початок чергової атаки деяких наших політиків проти української державності. Силовий прорив українського кордону – це злочин і ті, хто причетний до організації цього прориву, мають понести відповідальність”, – написав Гройсман.

  Він додав, що особливо жорсткою має бути відповідальність для тих, хто дозволяв собі “принижувати і піднімав руку на тих хлопців, які захищають нашу державу і її кордони”.

  “Я не буду говорити нічого про Міхо Саакашвілі, у нього свої цілі і свої мотиви. Я говорю про тих наших політиків-популістів, які діють за принципом чим гірше, тим краще”, – написав прем’єр.

  За словами Гройсмана, в Україні настав момент, коли можна прийняти важливі рішення в економіці і соціальній сфері, і тому зараз можна очікувати провокацій з метою дестабілізації ситуації.

  “Саме тому зараз можна очікувати активізації спроб дестабілізувати ситуацію з боку тих, хто не зацікавлений в успіху України. На жаль, так і відбувається”, – написав він.

 • Він закликав політиків і депутатів “не розкручувати маховик руйнування і хаосу”.

  “Сьогодні час боротись не за владу, а за державу”, – підсумував прем’єр.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!