Інспектор Марцінків, або Як мер Франківська вранці маршрутки перевіряв

Вранці 14 січня міський голова Руслан Марцінків, як і заявив на останній оперативній нараді, разом зі своїми заступником, головним комунальником міста Михайлом Смушаком, перевіряли громадський транспорт Івано-Франківська.

Проконтролювали одночасно кілька напрямків. Особливу увагу зосередили на найпопулярніших маршрутах і на тих, які після реформи транспортної системи, отримують найбільше скарг від користувачів, повідомив  журналіст “Галицького кореспондента”.

Міський голова розпочав свою інспекцію о 6 годині 28 хвилин із мікрорайону БАМ (в районі «Сільпо»), після чого проїхався маршрутками, що прямують вулицями Мазепи, Дністровська, Вокзал, Коновальця, Чорновола. Кінцевою зупинкою стала «Пошта».

Руслан Марцінків вивчав кожен з маршрутів разом з пасажирами, водночас, почув достатньо нарікань не тільки на ранкові графіки перевізників, а й загалом на недосконалість нової транспортної мережі міста.

Плату за проїзд міський голова здійснив тільки під час фінального маршруту (№25) і чемно взяв квиток. Усі попередні водії просто відмовлялися брати у Марцінківа гроші.

Як зізнався очільник міста, сам він маршрутками не користується, адже живе у центрі на вулиці Дністровській. Відтак, на роботу ходить переважно пішки. Дещо інша ситуація у Михайла Смушака, який мешкає в приміському селі Опришивці. Втім, як відомо, обидва чиновники мають власний автотранспорт.

Руслан Марцінків запевнив, що ранкові перевірки маршруток триватимуть й надалі. Зокрема, наступна подорож міського голови запланована на мікрорайон «Пасічна» та вулицю Набережна. Окрім того мер планує також вечірні перевірки, які розпочне вже віднині.

Нагадаємо, міський голова Івано-Франківська Руслан Марінків повідомив, що акція “чистий четвер” в місті продовжиться. Про це він зазначив під час оперативної наради 12 січня.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!