Історія торгової мережі «Гостинний Дім»

Історія «Гостинного Дому» бере свій початок з листопада 2004 року, коли ми, натхненні ідеєю створити затишне місце для покупок, відкрили перший магазин мережі по вулиці Дзвонарська в місті Калуш. Саме цей супермаркет став першим кроком становлення  мережі «Гостинного Дому» в Івано-Франківській області.  Відтоді, більш як 11 років ми творимо власну історію, постійно підтримуючи високий рівень якості та обслуговування. 

Наше кредо, прописане в самій назві,  вказує на щирість, привітність і справжню гостинність українського народу. Ми вважаємо, що цінова політика та сучасне обладнання це лише половина роботи. Ми пропонуємо покупцям супермаркет «з душею», який дарує теплі  враження від покупки і робить цей буденний процес приємним.

15163921556_2bd0b05457_o

Насправді, становлення мережі «Гостинний Дім» це складний та довгий процес, який вимагає кропіткої та злагодженої праці колективу. Кожен працівник докладає частинку себе, щоб сформувати затишок, який робить наш «дім» по-справжньому гостинним.  Адже кожен покупець знає, що ми піклуємося про той продукт, який пропонуємо йому, про якість наших товарів і послуг. Останні роки ми активно переймаємо досвід європейських колег з питань розвитку та існування торгових мереж, підтримки норм та стандартів якості. А щоби не залежати від різних економічних чинників ми ще й запланували розпочати випуск продукції під власною торговою маркою «BRAVO», асортимент якої постійно розширюється.

Щоб відійти від рутинного сприйняття супермаркету,  ми намагаємось постійно приймати активну участь у житті наших краян, брати участь у різноманітних культурних та суспільних заходах. Відкриваючи наші супермаркети, ми не шкодували зусиль на облагородження довколишньої території та залучали місцеву громаду до співпраці. Ми підтримуємо цікаві починання співвітчизників, в особливості наших юних дарувань, адже це вклад в наше майбутнє. Ось так мережа «Гостинний Дім» виступила спонсором юних спортсменів – хокеїстів команди Калуського Легіону.

Ми звикли творити та створювати нове, беручи за основу досвід, набутий попередниками. З метою передачі кулінарних традицій наших бабусь і прабабусь підростаючому поколінню, на базі наших супермаркетів започаткували проведення майстер-класів з провідними кухарями та пекарями «Гостинного Дому» для малечі та їх батьків.

23435150863_3b3e8a5eba_o

На постійній основі організовуємо збір допомоги дітям-сиротам, які проживають у Залучанському будинку-інтернаті Снятинського району. Вихованці інтернату мають обмежені фізичні або психологічні можливості. За допомогою спільних зусиль, разом з небайдужими мешканцями області, ми стараємось створити посмішки на їхніх обличчях.

На сьогодні, в нашій торговій мережі працює більше 500 працівників.  Ми піклуємося їхнім добробутом і заохоченням. Окрім передбачених  стандартних виплат і премій, ми організовуємо для них екскурсії, туристичні мандрівки. Незабутні  емоції залишились після відвідин Львова, Кам’янець-Подільського, сходження на Говерлу, сплаву по Дністру. Крім того, у нас уже стало традицією влаштовувати різні командні спортивні змагання, в яких беруть участь наші працівники. Щорічно ми проводимо турнір з міні-футболу серед хлопців та волейбольний турнір серед дівчат. В нашому колективі панує гостинність, яку завдяки клопіткій праці ми стараємось передати у ваші домівки.

23951658142_5202482c5c_o

Ще  чимало подій відбулося за ці 11 років, чимало часу мине, щоб їх згадати: і відкриття магазину в Богородчанах та Івано-Франківську, і великий супермаркет в Коломиї, освоєння карпатських місцин в Делятині, Косові, нові колективи, нові враження.  Це наше минуле, наше становлення та розвиток, наші досягнення та невдачі, наші реалізовані плани та мрії. А скільки ще всього попереду, адже ми ростемо, розвиваємось, наповнюємо наш «Гостинний Дім» теплою атмосферою затишку. Ми віримо, що зможемо завоювати серця наших покупців завдяки щирості та гостинності, адже як би банально-правдиво не звучала ця фраза, але… Все, що ми робимо – ми робимо для Вас!

http://gosdim.com.ua/

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!