Івано-Франківськ побачив “Наступний проект”

Сьогодні, 28 березня, в Івано-Франківську презентували “Наступний проект” від платформи “Тепле місто”.

“Наступний проект”- це культурно-мистецька програма платформи “Тепле місто”, фокусом якої є сучасне візуальне мистецтво. Завдяки реалізації проекту у Франківську планують розвинути мистецьке середовище, сприяти створенню нових мистецьких об’єднань та активувати художні процеси в місті.

Куратор мистецьких проектів “Теплого міста” Лілія Гоголь розповіла, що метою є доповнити Франківськ мистецькими проектам”.

“Минулоріч ми втілили проект “Резиденція”, в рамках якого художник Славомір Чайковський створив мурал на вулиці Мазепи. Окрім цього.ю у Франківську пройшов “Конгрес рисувальників”. В цей рік ми ввійшли з бажанням створити візуальної ідентифікації. Ми отримали нове лице і тепер працюватимемо на платформі під назвою “Наступний проект”. Ми і надалі запрошуватимемо іноземних художників, але тепер співпрацюватимемо і з українськими митцями. Це ті люди, які презентують Україну на міжнародній арені”,- запевняє Лілія.

Як стало відомо, ім’я цьогорічного резидента, який втілить мистецький проект у Франківську – Бред Дауні. Художник уже 20 років працює з темою публічного простору. Він народився в США, жив і творив у Лондоні, втім зараз працює у Берліні. Митець приїде у Франківськ у другій половині 2017 року.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!