Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ допомагатиме постраждалим від повеней

 • Минулого тижня в Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ стартувала програма, яка спрямована для допомоги найбільш потребуючим та постраждалим від повені на Прикарпатті.

  Працівникам архієпархіального управління та представникам «Карітасу» Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ уже вдалось надати допомогу у вигляді будівельних матеріалів та побутової техніки для понад 10 сімей, що проживають у місті Галич, селах Голинь, Єзупіль та Залуква. В подальшому допомога буде спрямована для ще 40 сімей у селах Спас, Нижній Струтин, Завадка, Сівка Калуська, а також у Маріямполі. 

  “Дуже важливо, що духовенство та вірні УГКЦ не стали осторонь, а зуміли підставити плече домомоги в той час, коли чимало людей потерпіли від нещадної стихії на Прикарпатті», – каже отець Микола Хомин із парафії села Голинь.

  У липні цього року комісія архієпархіального управління провела візитації по господарствах, які постраждали внаслідок повені, для того, щоб оцінити збитки, завдані стихією. Наступним нашим кроком стало вирахування розміру пошкоджень майна та встановлення переліку будівельних матеріалів. 

  Реалізація такого проєкту стала можливою також завдяки духовенству та вірним Філадельфійської Архієпархії (США), які в часі лиха виявили християнську солідарність і підтримку, надавши фінансову пожертву для допомоги потерпілим від паводків у Західній Україні.

  Нагадаємо, в Ямницькій ОТГ відновили два мости, які пошкодила стихія

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!