Івано-Франківський ЦРМС допомагає громадам писати розвиткові проекти

 • 17 серпня радники Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», Ігор Мельничук і Тетяна Данилів відвідали Білоберізьку ОТГ з метою моніторингу реалізації проектів за кошти інфраструктурної субвенції та кошти на соціально-економічний розвиток.

  Як зазначив Ігор Мельничук, у Більберізькій громаді цього річ за кошти інфраструктурної субвенції заплановано реалізувати два досить масштабних проекти на загальну суму 1 млн. 745 тис. грн.

  Це капітальний ремонт навчально-виховного комплексу в с. Хороцеве (заміна даху і утеплення фасаду) та нове будівництво адміністративної будівлі з центром надання адміністративних послуг на вул. Центральній в с. Устеріки.

  «Саме у зв’язку з досить великим обсягом робіт та масштабністю проектів освоєння коштів рухається не так швидко. Проблемні питання з освоєнням коштів, які вже озвучувались раніше, це потреба у проектній документації та проведення тендерних закупівель. Ці питання потребують часу», – розповів радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського ЦРМС Ігор Мельничук.

  Окрім того, спільно з представниками Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття радники ІФ ЦРМС Ігор Мельничук і Тетяна Данилів під час відвідин Білоберізької громади працювали над туристичними проектами у громаді.

  Зокрема, над підготовкою проектної заявки з розвитку рекреаційно-туристичного потенціалу Білоберізької громади, яку планують подати на 9 обласний конкурс програм та проектів розвитку місцевого самоврядування від Івано-Франківської обласної ради.

  Нагадаємо, Об’єднані громади Прикарпаття розробляють інвестиційні паспорти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!