Іванофранківець розробив чатбот, з яким просто і легко донатити на ЗСУ

 • Франківець Віталій Вітюк працював над цим проєктом 1,5 місяці, повідомляє “Галицький кореспондент“. Це – Комбриг Панас – квест-чатбот.

  “У чому ідея продукту? На 4-й міс. війни наші люди можливо вже «видихлись» на донати з великими сумами, а невеликі внески можуть сприйматися як «несерйозно» (хоча і 5 гривень це важливий вклад). Тож ми придумали модель, по якій людина може здійснювати мікродонати, але розтягнувши їх на 7 днів марафону. Бот запрограмований на щоденні дуже прикольні донат-завдання, виконуючи які після донату користувач отримує круті віртуальні ніштяки”, – розповідає Віталій.

  Також придумали декілька ексклюзивних віртуальних товарів, які можна отримати натомість за донат. Серед них крутий стікерпак з Комбригом Панасом, який закрафтила @asya_byakina, або бомбічна інста-маска-рандомайзер «Яка ти зброя для ЗСУ сьогодні?», яку розробив Юрий Бут.

  В кінці марафону алгоритм відбиратиме людей, які сумлінно виконували всі завдання і донатили 7 днів поспіль. Таким користувачам надається право вибору призу: додатись у список учасників розіграшу 6-ти марок з «Кораблем» або моментальний приз – хтивка від руху #Теронліфанс.

  А ще, такі користувачі отримають круту віртуальну грамоту від Комбрига Панаса, яку не встидно буде запостити в сторіз. Згодом планують видавати NFT-токени всім, хто зробив бодай 1 донат.

  Всі пожертви, здійснені через бота, направляються у фонд “Повернись живим” (безпосередньо), і все це робиться в дуже зручному нативному інтерфейсі Telegram Payments.

 • Над продуктом працювала команда людей. Зокрема, оті віршовані тексти крафтив Антон Лобов, ілюстрацію Панаса люб’язно надав Олег Шупляк, графіку робила Дарина Аріамнова, сайт – Дарина Токмакова. Правову допомогу надали Андрій Удовиченко і його команда з Bot&Partners. І все це стало можливим завдяки ідеї Назара Партики і крутим настановам Юрія Грановського.

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, у США будуть продавати вишиванки прикарпатських майстринь, щоб допомогти ЗСУ.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!