Калушан запрошують на виставку відомого на Прикарпатті портретиста

 • У четвер, 22-лютого, у виставковій залі Калуша о 15:00 відбудеться відкриття фотовиставки Яреми Проціва – члена Спілки фотохудожників України, учасника фотоклубу “Колумб”.

  Чоловік з фотоапаратом не розлучається з 6-річного віку, хоча в дитинстві і не мріяв стати професійним фотографом. “Я 11 років вчив музику, щоб потім 40 років працювати фотографом”, – розповідає фотограф.

  Чоловік працює і з портретами, і з пейзажами. На його рахунку чимало міжнародних виставок в Австралії, Англії, Аргентині, Бельгії, Бразилії, Гонконгу, Голандії, Данії, Іспанії, Італії, Росії, Канаді, Німеччині, Франції, Сінгапурі, Туреччині, Японії та численні виставки в Україні.

  Окремі роботи знаходяться в приватних колекціях Канади і України, у фондах фотоасоціації Валенсії та Сарагоси (Іспанія). На сьогодні працює у фотостудії “Позитив” (Івано-Франківськ).

  Нагадаємо, що Ярема отримав такі нагороди, як золота та срібна медалі AFIAP (Великобританія), золота медаль PSA (Фотоасоціація США), золоті трофеї Гонконгу та Макао, бронзова медаль КНР та срібна “Гаучо”, Аргентина.

  Дарина Мендела

  Більше про художника читайте у матеріалі Ярема ПРОЦІВ: «Фото – це свого роду молитва»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!