Калушанка перемогла на конкурсі краси “Little Princess Ukraine-2018”

 • У Києві відбувся масштабний всеукраїнський конкурс краси, у якому калушанка Діана Сурмей отримала перше місце та титул “Gold Little Princess Ukraine-2018”.

  У Києві відбувся масштабний Всеукраїнський конкурс краси “Little Princess Ukraine-2018”. На який вирушили 14 калушанок з батьками, велика команда з 25 людей, які побували на справжньому святі для принцес, інформують “Вікна”.

  Калушанки отримували новий досвід на уроках дефіле, вивєчали культуру екзотичних країн, адже один з виходів був присвячений принцесам Сходу, Китаю, Японії, Єгипту, на який батьки зазделегіть шили та придумували оригінальні образи для своїх донечок.

  Учасниці представили Калуш на високому рівні, чудова підготовка та шикарні костюми, командна налагоджена робота – це все оцінили як організатори, так і жюрі.  Учасниць було 65, тому суддям було складно обрати найкращих.

  Калуські красуні отримали високі бали, хороші коментарі, чудові подарунки та титули “Little Princess Ukraine-2018”, а троє креативниць отримали призові місця:

  • Діана Сурмей, 13 років, єдина учасниця конкурсу, яка зі 120 максимальних балів набрала 120 і отримала перше місце та титул “Gold Little Princess Ukraine-2018”.
  • Руда Владислава, 5 рочків, своєю харизмою та акторською майстерністю виборила титутл “Silver Little Princess Ukraine-2018”.
  • Сорока Анічка, 5 років, своїм бажанням та вмінням працювати на сцені теж отримала титул “Silver Little Princess Ukraine-2018”.

  Для юних калушанок це був перший дебютний конкурс у сфері краси, тому це хороший старт до нових звершень.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!