• Уперше в історії у Британії провели конкурс краси без макіяжу

 • Таке змагання спрямоване на підвищення впевненості жінок та сприяння більш реалістичному зображенню тіла.

  У Великій Британії провели особливий конкурс краси – учасниці не мали використовувати макіяж. 

  26-річна Наташа Бересфорд, медсестра-стоматологиня, перемогла у конкурсі красі. Уперше за 95-річну історію таких змагань конкурс відбувся без макіяжу для учасниць, пише “24 Канал”.

  Хто переміг на конкурсі краси без макіяжу

  Наташа Бересфорд отримала титул “Міс Лондон 2023”. Вона продовжить конкурувати з іншими красунями на конкурсі Miss England – “Міс Англія 2023”.

  Цьогоріч учасниці мали підкорити суддів природною красою. Якщо раніше дівчата на відбірковому етапі мали лише показувати свої фото без макіяжу, цього разу вони виходили на сцену без жодної краплі декоративної косметики.

  Організатори пояснили ідею такого конкурсу. За їхніми словами, змагання спрямоване на підвищення впевненості жінок та сприяння більш реалістичному зображенню тіла.

  Що відомо про переможницю

  Наташа Бересфорд переїхала до Лондона два роки тому. Вона працювала у Королівській лондонській стоматологічній лікарні у відділенні “Зубна фея”. Там дівчина допомагала лікувати маленьких дітей під загальним наркозом.

 • Бересфорд також волонтерка. Вона працювала в Уганді та надавала стоматологічну допомогу біженцям, жертвам насилля, бездомним людям. Зараз Наташа працює у приватній клініці.

  Читайте також: Після скандалу: на “Міс Україна-2023” обрали переможницю

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює