Калушани підтримали петицію про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю братів Бутусіних

 • На збір підписів знадобилося менше двох тижнів (відводиться 90 днів).

  Петицію щодо перейменування «вулиці Пушкіна у вулицю Братів Бутусіних» зареєстрували 3 травня. Автором ініціативи є Концевич Юрій Романович. Відповідь на петицію міська влада має дати не пізніше 29 травня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Як ідеться у самій петиції, вона є ініціативою бойових побратимів, які боронили Батьківщину поряд з двома братами Леонідом і Романом Бутусіними.

  “Ці хлопці без перебільшення Герої, які знаючи, що оточені противником і сили загарбника переважають, вирішили спина в спину прийняти останній бій з московськими загарбниками і поклали життя за Україну!!!”, — зазначає автор ініціативи.

  Нагадаємо, у квітні в бою з окупантами загинули два сини відомого добровольця з Калущини Олега Бутусіна. Багатодітна сім’я Бутусіних з далекого Владивостока втекла в Україну через політичні репресії. Олег неодноразово в Росії звинувачував Путіна в занепаді країни та політиці геноциду. Після того, як Бутусін воював як доброволець на боці України, ФСБ Росії відкрило проти нього кримінальну справу за тероризм. Чоловік рік служив добровольцем у ДУКу. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!