В бою з окупантами загинули два сини добровольця з Калущини Олега Бутусіна

 • На війні загинули Роман і Леонід Бутусіни. Вони були синами відомого добровольця Олега Бутусіна – уродженця Росії, який разом з сім’єю в 2014 році переїхав на Прикарпаття, брав участь у війні на Донбасі на українській стороні. 

  Про трагічну звістку повідомив начальник відділу в Івано- Франківській області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець. 

  “В світі немає таких слів, якими можна б було розрадити родину Бутусіних з Калуського району, які отримали найважчу новину: в боях з окупантами загинули сини Роман і Леонід. Надія жевріла до останнього, що живі, але: сум та біль, сльози та горе. Дякуємо вам, наші захисники України. Нехай Господь допоможе рідним перенести біль втрати, а ми повинні зробити все, щоб пам‘ять про кожного героя була вічною”, – написав він
   
  Нагадаємо, багатодітна сім’я Бутусіних з далекого Владивостока втекла в Україну через політичні репресії. Олег неодноразово в Росії звинувачував Путіна в занепаді країни та політиці геноциду. Після того, як Бутусін воював як доброволець на боці України, ФСБ Росії відкрило проти нього кримінальну справу за тероризм. Чоловік рік служив добровольцем у ДУКу. 
   
  Читайте також:
   
   
   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!