“Карпатнафтохім” планує вакцинувати від коронавірусу 80% працівників

 • На найбільшому підприємстві Калуша – ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» важливе значення його керівництво нині надає як дотриманню працівниками карантинних заходів, так і їх вакцинації від коронавірусної інфекції.

  Про це говорили під час щотижневої оперативної наради під головуванням генерального директора ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” Івана Підсадюка, інформує “Нафтохімік”.

  За словами генерального директора, кількість вакцинованих працівників від коронавірусу сьогодні становить лише 25 відсотків, а тому присутнім на нараді керівникам, начальникам усіх підрозділів підприємства слід приділити цьому питанню більшу увагу та віднайти задля цього необхідні аргументи для своїх працівників.

  “Ми повинні зробити все можливе для того, – наголошував Іван Михайлович, – аби створити на підприємстві колективний імунітет від цієї хвороби. А задля цього мають провакцинуватися щонайменше 80 відсотків наших працівників”, – йдеться на сайті.

  З огляду на ситуацію, коли ще в трудових колективах, серед пересічних громадян існує думка, що вакцинація є необов’язковою, я хочу категорично це заперечити і радити всім щепитися від цієї небезпечної хвороби, адже вона останнім часом знову стала «прогресувати».

  За добу 3 серпня в Україні знову зафіксували майже тисячу нових підтверджених випадків захворюваності на коронавірусну хворобу. При цьому зросла і кількість померлих, а загалом за час пандемії з березня 2020 року зафіксували в нашій державі 53024 летальних випадків.

 • “На завершення скажу, коли ми хочемо вберегтися самі від цієї хвороби, а також запобігти її поширення на наших рідних, близьких, сусідів і просто знайомих, – вакцинуймося! Тож з цього приводу можу лише привітати та підтримати адміністрацію підприємства «КАРПАТНАФТОХІМ», де питанню вакцинації працівників приділяється така підвищена увага”, – розповів начальник Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Богдан Пеленичка.

  Читайте також: Руслан Марцінків закликав франківців вакцинуватися від COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!