“Картки калушанина” почнуть видавати з 25 травня

 • “Картку калушанина” можна буде використати для проїзду у громадському транспорті.

  Про це повідомив начальник управління економічного розвитку міста Юрій Соколовський, інформують “Вікна”.

  Якщо їх погодять, то картки запустять у масове виробництво. Має бути виготовлено 10 тисяч примірників. Очікується, що це буде зроблено до 11 травня.

  Як повідомив під час онлайн спілкування з громадою перший заступник Калуського міського голови Мирослав Тихий, картки почнуть видавати з 25 травня. За його словами, графік впровадження соціальної картки вже напрацювали. Картку будуть використовувати для монетизації пільг, які фінансуються з місцевого бюджету. На першому етапі буде впроваджено транспортний модуль, в перспективі — шкільний та інші модулі.

  Нагадаємо, управління економічного розвитку Калуської міської ради за результатами тендеру уклало договір на 140,4 тис. гривень з київським ТОВ «Спекл» на закупівлю 10 тисяч пластикових карточок з безконтактним чіпом. Поширювати картки планують через Центр надання адміністративних послуг. Заплановано закупити ще 20 тисяч карток.

  Раніше повідомлялося, що “Картку калушанина” можна буде використати для проїзду у громадському транспорті — таким чином забезпечать облік проїзду пільговиків. Ймовірно, що будуть встановлені ліміти безоплатних поїздок. Ще один варіант — монетизація пільгового проїзду (на картку зарахують певну суму, яку пільговик зможе використати для оплати проїзду). У такому разі відпаде потреба у компенсації пільгового проїзду перевізникам.

 • У перспективі також розглядається можливість розраховуватися карткою за проїзд. У такому разі такі картки мають поширювати не лише серед пільговиків: будь-який мешканець громади зможе отримати “Картку калушанина” і поповнити її через термінал.

  До теми:  Муніципальна інспекція Калуша вийшла на вулиці міста

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!