Керівник агенства нерухомості «Домівка ІФ» вийде на волю, якщо заплатить 716 тисяч

 • Підозрювана у шахрайстві Валентина Гродюк, керівник агенції «Домівка ІФ» не погодилася із рішенням міського суду стосовно її запобіжного заходу і подала апеляцію. Сьогодні, 22 лютого, в Апеляційному суді Івано-Франківської області слухалася справа стосовно неї.

  Її захисник просив застосувати до неї домашній арешт або ж зменшити суму застави. На його думку, сума застави 716 тисяч гривень – надто висока і необґрунтована.

  Втім прокурор переконана, що на шлях виправлення підсудна Гродюк не стала, тож сума застави – це правильне рішення міського суду.

  Заслухавши обидві сторони колегія суддів вирішила залишити рішення суду без змін. Відтак на волю Гродюк вийде тільки, якщо заплатить заставу у розмірі 716 тис. грн.

  Раніше ми писали, що органи досудового слідства обґрунтовано підозрюють у вчинені злочину передбаченого ч.3 ст. 332 Кримінального кодексу України. Як наслідок, 8 лютого міський суд ухвалив визначити для Гродюк (Русинюк) грошову заставу в розмірі 520 (п’ятсот двадцять) розмірів мінімальної заробітної плати — 716 560 (сімсот шістнадцять тисяч п’ятсот шістдесят).

  15 лютого Івано-Франківський міський суд розпочав слухання ще однієї справи, яка стосується підозрюваної у шахрайстві Валентини Гродюк. Але цього разу фігурантом є не вона, а представники поліції. Позивач – Ярослав Спіжак звернувся до суду зі скаргою на дії правоохоронців, які відмовилися внести в ЄРДР його заяву про злочин.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!