Кінофестиваль у Швеції шукає людину, яка добровільно пробуде тиждень на острові, переглядаючи кінопрем’єри

 • Нещодавно Гетеборзький кінофестиваль запустив проєкт «Ізольоване кіно», в рамках  якого шукає добровольця, готового провести тиждень самому в маяку за переглядом кінопрем’єр. При цьому брати із собою ґаджети чи будь-кого забороняється.

  Про це повідомляє “Громадське”

  Таким чином організатори вирішили максимально буквально осмислити ідею соціального дистанціювання, яка стала актуальною через пандемію коронавірусу, повідомляє пресслужба фестивалю.

  Обраний доброволець має провести тиждень на острові-маяку Патер Ностер, який називають «одним із найбільш вітряних, безлюдних і відкритих» у Швеції місць. На острів і з нього організатори обіцяють відвезти на човні.

  Учасника «Ізольованого кіно» забезпечать їжею і зручним диваном для перегляду кіно. Серед інших умов участі в проєкті — необхідність вести відеощоденник, у якому «зможе брати участь і зовнішній світ», хоча як саме — не уточнюється.

  Для участі в «Ізольованому кіно» потрібно подати заявку до 19 січня за цим посиланням. І якщо вас оберуть, то на Патер Ностері ви перебуватимете з 30 січня по 6 лютого включно.

 • Це не єдиний проєкт у межах Гетеборзького кінофестивалю, присвячений ізоляції в коронавірусну добу. Так, організатори планують організувати кінопокази для однієї людини на стадіоні «Скандинавіум», що вміщує понад 12 тисяч людей, і в кінотеатрі «Дракен», розрахованому на 707 відвідувачів.

  До слова, українська спортивна драма «Пульс» здобула чотири номінації на міжнародному кінофестивалі в США

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!