Українська спортивна драма «Пульс» здобула чотири номінації на міжнародному кінофестивалі в США

 • Українська спортивна драма «Пульс» здобула чотири номінації на міжнародному кінофестивалі в Полсоні, штат Монтана, США.

  Фільм номінували одразу у чотирьох головних категоріях:

  • кращий фільм – «Пульс»;
  • кращий режисер – Сергій Чеботаренко;
  • краща акторка – Наталія Бабенко;
  • кращий актор – Станіслав Боклан.

  Журі високо оцінили українську картину: «Це історія особистого тріумфу, розказана з великою тонкістю. Майстерність фільму можна побачити всюди – гарні візуальні ефекти, музика, якісний продакшн і майже бездоганна гра всього акторського складу. Приємно зустріти такі перлини, як «Пульс», при перегляді десятків фільмів на місяць. Фільм – претендент на головний приз».

   «Номінації в чотирьох категоріях це неймовірно, тим паче на американському фестивалі, – для мене це велика честь. Я дуже радий, що «Пульс» справив на журі сильне враження і номінований, як найкращий фільм», – поділився режисер фільму Сергій Чеботаренко.

  «Це дійсно чудово, що журі американського кінофестивалю так високо оцінило наш фільм, режисерську роботу, та емоційну гру українських акторів. Сподіваємось на нагороди та дуже чекаємо на прем’єру фільму в Україні наступного року!», – коментує продюсер Єгор Олесов.

  Кінофестиваль FLIC (FLATHEAD LAKE INTERNATIONAL CINEMAFEST) відбудеться 29-31 січня 2021 року і пройде вдев’яте. Визначатиме переможців висококваліфіковане журі, до складу якого входять великі гравці та професіонали американського кіноринку. Очолює журі Девід В. Кінг – продюсер та сценарист з понад 40-річним досвідом у кіно та на телебаченні, який працював на таких великих студіях, як Universal, «Disney» і «20th Century Fox».

  «Пульс» – біографічна спортивна драма, яка заснована на реальній історії української чемпіонки Оксани Ботурчук. Прем’єра фільму в Україні була запланована на 19 березня 2020 року, проте через пандемію COVID-19 її перенесли на 2021 рік.

 • Виробником повнометражного фільму «Пульс» є компанія KINOROB, за підтримки Міністерства культури України. 

  У ролях: Наталія Бабенко (Оксана), Станіслав Боклан (тренер), Вікторія Левченко (Олена, сестра Оксани), Наталія Доля (мати), Олександр Кобзар (батько), Лілія Ребрик (тренер Ірина), Ахтем Сеітаблаєв (лікар), Роман Ясіновський (Дмитро), Максим Самчик (Макс), Сергій Лузановський (Сергій), Дар’я Баріхашвілі (Ганна) та інші.

  Синопсис: Юна українська легкоатлетка живе в маленькому містечку та має велику мрію — потрапити на Олімпійські ігри. Її спортивна кар’єра тільки починається, та вона демонструє хороші результати. Але внаслідок жахливої автомобільної аварії дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Здається, що тепер Оксана не має шансів не тільки на омріяні Олімпійські ігри, але й на нормальне життя. Проте вона не збирається здаватися та прагне довести: на шляху до справжньої мрії не існує перешкод.

  Нагадаємо, український фільм “Цей дощ ніколи не скінчиться” переміг на італійському фестивалі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!