Книгу про священиків презентували в Івано-Франківську

 • У рамках фестивалю “Покрова” в Івано-Франківську відбулася презентація книги Василя Карп’юка  «Звичайні незвичайні священики». 

  До книгарні “Є”, крім видавця Василя Карп’юка, завітали автори Юлія Боєчко, Ольга Бреславська, Іван Ципердюк та Марі Архе. Кожен розповідав про свої миті знайомства з духовними отцями, враження від подальшої співпраці, про те, чим живуть вони сьогодні.

  Читайте також: У Франківську розпочався літературний фестиваль «Покрова»

  «Зараз багато негативу щодо церкви, викриттів щодо скандалів, прикладів недостойної поведінки служителів церкви. Але є інші священики, про яких не знають. Вони тихо  і гідно виконують свою справу. Ми хотіли, щоб про них було більше сказано. Саме тому і виникла ідея видання книги. Її написали багато авторів, кожен показав світу того священика, якого вважав за потрібне», – розповів на презентації Василь Карп’юк і додав, що книга – позаконфесійна, оскільки у ній описані долі священнослужителів різних конфесій.

  Галицький кореспондент” вибрав декілька міркувань “звичайних незвичайних” служителів.

  • Біль ніколи не може бути постійним так само, як і щастя. Отець Пьотр
  • Не існує універсальних рецептів подолання апатії. Просто треба закочувати рукави і працювати. Не витрачати зусиль на те, щоб боротися з апатією, а робити свою справу добре. Владика Борис Гудзяк.
  • Якщо вам легко у житті, значить щось не так. Якщо вам важко, значить ви на добрій дорозі. Там де ви є слабі – буде виявлена Божа воля. Владика Борис Гудзяк.
  •  Коли війна, треба разом молитися, щоб знайти дорогу до сердець один одного. Отець Ян Бурас.
  • Сам священик нічого не вдіє, треба щоб була єдність, тоді багато чого можна зробити.  Отець Ян Бурас.

  Нагадаємо, Василь Карп’юк презентував спокійну та розважливу книжку поезій

 •  

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!