Коломиянин пропонує власний логотип Івано-Франківська

 • В Івано-Франківську не вщухають дискусії стосовно логотипу міста.

  Нагадаємо, що попереднє голосування за ескізи завершилося скандалом і невдоволенням містян результатом. Тому мерія вирішила відмовитися від обраного ескізу і запропонувала другий тур. Цього разу мешканці повинні обрати не готовий логотип, а елементи, що входили б до нього: ратуша, Бастіон, Палац Потоцьких чи елемент вишивки. Обраний елемент включать до лого, остаточний варіант якого розроблять фахівці.

  Цікаво, що два роки тому «Тепле місто» замовило логотип Івано-Франківська – ним став стилізований елемент вишивки – хрестик. Проте цей логотип багатьом містянам також не сподобався, крім того, як зазначає міський голова Руслан Марцінків він не належить місту.

  Битва за логотип триває… на власній сторінці у Фейсбук Ярема Стецик дав розгорнуте пояснення «хрестику», як один із замовників логотипу. Архітектор Ігор Панчишин пропонує використати в логотипі елементи з в’їзної брами Палацу Потоцьких.

  Коломиянин Володимир Граціанський вирішив поекспериментувати і запропонував свої варіанти. Хоча застерігає фейсбук-френдів, що не бере участі у конкурсі. Це просто експеримент.

  «Це просто мої творчі експерименти, бо давно не малював логотипів). А тут випадково мої ФБ-френди сказали, що у Франківську ніби збираються міняти лого. Я трохи здивувався, бо вважав, що їх лого-хрестик – предмет гордості мешканців. Але, як би там не було, спробувати свої сили в створенні лого такого не байдужого мені міста, як Франківськ – гідний виклик для мене).

  Ще раз поясню – я не учасник конкурсу (принаймні поки). Мені просто цікава думка моїх френдів, бо багато з них так, чи інакше пов’язані з Івано-Франківськом», – написав художник.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!