В Івано-Франківську відбудеться «Велофорум-2018»

 • Сьогодні, 4 жовтня, в Івано-Франківську відбулось засідання виконавчого комітету міської ради.

  Серед питань порядку денного члени виконкому розглянули проект рішення про підтримку 10-го Велофоруму (Veloforum 2018). Ця масштабна подія триватиме з 5 по 7 жовтня.

  Стартує він на території «Промприладу». Під час форуму близько 150 спеціалістів розповідатимуть про напрямок своєї роботи. Виконком доручив працівникам КП «Муніципальна варта» охороняти публічний порядок на «Велофорумі».

  Вартові, спільно з поліцією, чергуватимуть на площі Івана Франка та на Вічевому майдані під час проведення там масових заходів. Крім того, фінансове управління міської ради виділить на цей захід 35 тисяч гривень. Гроші підуть на поліграфічні послуги – друк флаєрів, банерів, листівок та іншої продукції.

  «Велофорум»– це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти. У 2017 році 9-й «Велофорум» відбувся у Миколаєві, де зібрав 126 учасників і доповідачів з 23 міст України, Білорусі, Німеччини, Ірландії, Швеції, Бельгії та Польщі. У попередні роки конференцію приймали Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

 • Читайте також: Велодоріжки, велосмуги та експерименти: як Франківськ роблять велосипедним містом

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!