Командувач ОС Наєв пояснив, чому отримав гроші з Криму

 • Командувач Об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв пояснив, що отримав кошти від брата, який живе в анексованому Криму як частину спадку.

  Про це він розповів в інтерв’ю “Укрінформу“, яке оприлюднили 20 березня.

  Наєв зазначив, що з 1995 року його батьки і молодший брат залишалися в Криму, де завершив службу батько-військовослужбовець.

  “Ще перед війною, у 2012 році, за часів мирної України, батьки запропонували нам із братом заповісти квартиру. У жовтні 2013 року мій батько помер. Ми з братом прийняли спільне рішення щодо заповіту, за яким із часом він має мені виплатити половину вартості квартири. Жодних угод я з ним не укладав, адже це – родинні справи”, – пояснює генерал-лейтенант.

  “Згодом у 2016 та у 2017 роках він передав мені дві суми, в еквіваленті – по п’ять тисяч американських доларів. Тобто ці кошти, де факто, не є дарунком, – додав Наєв.

  Він зазначив, що “як законослухняний громадянин, вказав ці кошти в електронній декларації”.

  Командувач Об’єднаних сил пояснив, як підтримує стосунки з рідними:

  “Інколи я дзвоню туди, в Крим, щоб, наприклад, привітати зі святами, і ці дзвінки ні для кого не є таємницею. Що стосується дій брата на окупованій території – він доросла людина, і за його вчинки я відповідати не можу”, – каже Наєв.

  “Вважаю, що він, як і мільйони громадян, які залишилися в тимчасово окупованому Криму, є громадянином України. Переконаний, згодом, завдяки спільним зусиллям нашого народу, Крим повернеться, і він буде українським”, – висловив упевненість генерал-лейтенант.

 • На запитання, чи допускає Наєв можливість шантажу з боку російської влади проти нього та його родини, керівник ОС сказав:

  “Я прийняв присягу на вірність українському народові і в мене немає жодних застережень. Я виконую ті завдання, які поставлені переді мною народом України, верховним головнокомандувачем. Проживання членів моєї родини в Криму мене не обтяжує і не зв’язує жодним чином”.

  Читайте також: “Головний по Донбасу. Що відомо про нового командувача Об’єднаних сил Наєва?”

  Нагадаємо, 16 березня Президент Петро Порошенко призначив командувачем Об’єднаних сил на Донбасі генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!