Якщо Росія вдосконалить технології та наростить виробництво зброї, війна може вийти за межі сходу та півдня, – Наєв

 • Наєв наголосив, що забезпечення Сил оборони України новітніми технологіями є критичним. 

  Український генерал-лейтенант Сергій Наєв попередив, що скорочення допомоги партнерів вплине на обороноздатність України, і Росія може скористатися цим, посилюючи свій військовий потенціал і розширюючи конфлікт за межі нинішніх кордонів.

  Скорочення партнерської допомоги вдарить по обороноздатності української армії, і Росія зможе цим скористатися, збільшивши кількість та якість свого озброєння та атакувавши Україну на нових напрямках. Про це командувач Оперативно-стратегічного угруповання військ “Північ” генерал-лейтенант Сергій Наєв заявив каналу ABC News, передає УНН.

  “Іде війна за ресурси. Російська Федерація свої ресурси отримує за допомогою “Осі зла” – це Північна Корея, це Іран. А ми з допомогою партнерів протистоїмо Російській Федерації з її ресурсами. Скорочення допомоги реально вдарить по нашій обороноздатності”, – сказав генерал.

  Наєв відзначив перевагу західних технологій над радянськими зразками. Зокрема, якщо радянській техніці на ціль потрібно витратити 100 снарядів, то західній в 10 разів менше.

 • За його словами, у випадку, якщо Росія продовжить виробництво зброї та вдосконалюватиме свої технології, війна знову може вийти за межі сходу та півдня України. Але ЗСУ готуються до цієї можливості, будуючи оборону та тренуючи сили.

  Також читайте: Через значні втрати Росія перекидає ППО з Калінінграда на фронт в Україні, – британська розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!