Комісія Івано-Франківської ОР проти об`єднання комунальних підприємств з питань майна

  • Сьогодні, 1 лютого, відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, управління комунальною власністю, розвитку малого і середнього бізнесу. Розглянули питання діяльності комунального підприємства обласної ради з експлуатації майна та об`єднання його з іншим підприємством.

    «Підприємство було створено рішенням сесії у лютому 2014 року. На цей рік нам виділено понад 6 мільйонів гривень. На підприємстві 99 працюючих, 3 млн. 800 тисяч витрачаємо на зарплату. Підприємство обслуговує 22 об`єкти, зокрема 17 передано минулого року. На матеріально-технічне утримання адмінбудівель заплановано 800 тисяч гривень, 510 тисяч на теплову електроенергію для будівлі на вулиці Незалежності. На капітальні видатки коштів нам не виділено», – розповів директор КП Віталій Костишин.

    380 тисяч гривень – доходи підприємства від оренди. Гроші використано на ремонт підкупольної частини на Незалежності, 46 та ремонтні роботи на Василіянок, 62. Підприємство також заробляє кошти від здачі приміщень в короткострокову оренду.

    Комісія розглянула питання об`єднання КП обласної ради з експлуатації майна та управління облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення. Віталій Костишин виступив проти. На недоцільності об`єднання наголосив також начальник господарського підрозділу управління облдержадміністрації з питань ресурсного забезпечення Василь Антоняк. За його словами, повноваження цих структур різні, різна форма фінансування, сфера діяльності, тому об`єднувати їх немає сенсу.

  • Голова комісії висловив пропозицію залишити все без змін. Члени комісії підтримали пропозицію.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!