Коронавірус: Як живе Івано-Франківськ у перший день карантину (фоторепортаж)

 • Від сьогодні, 17 березня, в Івано-Франківську офіційно розпочалися карантинні заходи у зв’язку з ризиком поширення коронавірусу.

  Згідно з рішенням міської комісії та рекомендаціями МОЗ, у місті повинні були закрити всі розважальні заклади, спортивні зали і споруди, торгові центри, заклади громадського харчування і таке інше. Працювати мали лише продуктові магазини, заправки і аптеки.

  Більшість підприємців дослухалися до застережень влади і закрили свої заклади, повісивши про це відповідні оголошення. Втім, дехто лише перейшов на скорочений режим роботи, а окремі магазини і МАФИ просто продовжили свою роботу.

  Верховна Рада, між тим, сьогодні ухвалила закон про запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби. Згідно з ним, за порушення санітарних правил (тобто роботу закладів під час карантину) передбачений штраф від 17 до 51 тисячі гривень.

  Нікуди не зникла і стихійна торгівля. В районі Дністровської та на прилеглих вулицях – повно людей із товаром, розставленим прямо на землі. Перехожі активно купують творог, молоко та курятину, спілкуються з продавцями. 

  Зустрічаються і люди в масках – медичних, саморобних, чи просто у зав’язаних на обличчі шарфах. Втім, їх не надто багато.

  Людей і автомобілів у місті стало значно менше – біля ринку не спостерігалося ранкових заторів. Але і пустки на вулицях також немає. Хтось йде чи їде автомобілем на роботу, хтось їздить у громадському транспорті, а хтось просто йде на “п’яний базар” за вкрай потрібними, очевидно, речами.

  Пропонуємо читачам “Галицького кореспондента” поглянути, як Івано-Франківськ сприйняв звістку про карантин.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!