Квитки – це зайва трата грошей, – франківські перевізники

 • Сьогодні, 1 грудня, в Івано-Франківську розпочалися громадські обговорення проекту рішення «Про тарифи на проїзд у міському пасажирському транспорті загального користування».

  Нагадаємо, що проект рішення передбачає тариф на проїзд пасажирів у міському пасажирському автотранспорті загального користування у період доби з 06:00 год до 20:00 год. в розмірі 5 грн, а у період з 20:00 год. до 23:00 год. у розмірі 7 гривень.

  Активіст Віталій Світлик зауважив, що у тариф заклали багато факторів, які зараз не враховані. Наприклад, зелені футболки, видача квитків, трекери.

  «Я згідний, що тарифи зараз замалі, враховуючи пільгові перевезення. Але ви не виконали попередні умови, а вже хочете знову піднімати. Якщо б вони були дотримані, то можна би було вимагати нових тарифів», – додав Світлик.

  Представник перевізників зазначив, що квитки з такими заробітками, – це зайві витрати. Він пояснив, що квитки з голограмами замовляють тільки у Києві.

  Однак там можна замовити партію тільки не менше мільйона. Тому тоді перевізники всі скинулись і замовили квитки. Однак з’ясувалось, що з 10 пасажирів квиток бере тільки один. Тому за допомогою них не можна відстежити пасажиропотік.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!