Легалізація зарплати: 9000 прикарпатців офіційно працевлаштувалися

 • Заступниця голови Івано-Франківської облдержадміністрації Світлана Онищук провела чергове засідання обласної робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

  Із метою реалізації доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука управлінням Держпраці в області, головним управлінням Пенсійного фонду в області, головним управлінням Державної податкової служби в області проводиться інформаційно-роз’яснювальна робота з працівниками та роботодавцями, що здійснюють діяльність у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення з ними трудових відносин.

  Загалом здійснили 7054 інформаційних заходів. Їх результатом стало значне збільшення кількості новоприйнятих працівників. На роботу зараховано 9000 працівників.

  Як повідомила заступник директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації – начальник управління праці Ярослава Ульванська, станом на 28 лютого 2020 року провели 11 засідань робочих груп із питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

  Територіальні підрозділи департаменту соціальної політики ОДА провели 393 зустрічі у трудових колективах, 10 «круглих столів» та 23 семінари з питань реалізації законодавства про оплату праці, в яких взяли участь 2016 осіб, у місцевих засобах масової інформації розмістили 67 інформаційних матеріалів, надали 757 консультацій із зазначених питань.

 • За підсумками засідання сформували переліки «ризикових» суб’єктів господарювання в сферах будівництва для проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та здійснення контрольно-перевірочних заходів із питань належного оформлення трудових відносин.

  Нагадаємо, На Прикарпатті росте кількість офіційно працюючих людей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!