«Легенди оживають»: У Калуші до Дня міста відбулася театралізована екскурсія

 • У рамках святкування Дня міста Калуша відбулася театралізована екскурсія, яку провела Людмила Андрійчук, старша наукова співробітниця Меморіального музею «Калуська в’язниця» комунального закладу «Музейно-виставковий центр Калуської міської ради».

  Екскурсовод розповідала про старовинні будівлі та вулиці, що несуть в собі частину історичної та культурної спадщини міста Калуша. Дійство було насичене елементами театралізації, повідомляють у виставковому центрі.

  Кожну з історичних епох допомагали відтворювали Народний аматорський театр «ЛюбАрт» (режисер Люба Липовська) та Народний молодіжний театр «SILENTIUM» (режисер Дмитро Карачун).

  Наприкінці екскурсії гості відвідали унікальний дендропарк у Центрі технічної творчості учнівської молоді міста Калуша, де посмакували карпатським чаєм та запашною кавою під поетичні читання.

  Нагадаємо, поселення на території Калуша існувало вже в часи галицької Русі. Проте історики знаходять першу письмову згадку про Калуш в обляті документу з 1400 року. Важливим фактором заселення краю були поклади солей, відомі на Калущині ще у 1367 році.

  До теми: У Калуші за бюджетні кошти планують розвивати нові види спорту

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!