У Калуші за бюджетні кошти планують розвивати нові види спорту

 • Виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив планову мережу закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти на 2023-2024 навчальний рік.

  Щодо закладів позашкільної освіти, то у Калуській громаді їх є чотири: Центр художньої творчості дітей, юнацтва і молоді, Центр науково-технічної творчості учнівської молоді, Кімната школяра і дитячо-юнацька спортивна школа.

  Найсуттєвіші зміни на наступний рік планують в дитячо-юнацькій спортивній школі управління освіти Калуської міської ради. Зараз тут є 58 навчальних груп на 612 учнів, а наступного навчального року планують 64 навчальні групи на 690 учнів. Зараз у спортивній школі є чотири  відділення, а буде вісім: п’ять – з олімпійських видів спорту і три з неолімпійських, інформують “Вікна”.

  Досі усі ігрові види спорту об’єднувало одне відділення, де цього навчального року функціонує 21 група на 290 учнів. З наступного навчального року хочуть створити окремі відділення баскетболу, футболу і хокею, однак загальна кількість навчальних груп буде меншою 20, однак планують, що відвідувати групи ігрових видів спорту будуть також 290 учнів.

  У відділенні легкої атлетики зараз є 13 навчальних груп і 116 учнів, наступного навчального року тут змін не планують. Це ж стосується і відділення вільної боротьби: є і планують залишити 12 навчальних груп на 108 учнів.

  З неолімпійських видів спорту зараз у спортивній школі управління освіти є лише спортивне орієнтування: сформовано 12 груп на 98 учнів.  Вже наступного навчального року груп і дітей, які займатимуться спортивним орієнтуванням, планують менше 10 і 86 відповідно.

  Натомість у спортшколі мають намір створити два нові відділення з неолімпійських видів спорту карате WKF (3 групи на 30 учнів) і таїландський бокс Муей Тай (6 груп на 60 учнів). Як повідомили на засіданні виконкому, у дітей є запит саме на ці види спорту.

  У підсумку з видів спорту, які зараз представлені у дитячо-юнацькій спортивній школі, наступного навчального року кількість груп планують зменшити на три й додати одразу дев’ять груп у нових видах спорту.

  До теми: Чемпіон України з альпінізму піднявся на Еверест із синьо-жовтим прапором

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!