ЛЕГО Дупло: поєднуємо творчий розвиток та практичні знання

 • Традиційно вважається, що складання конструктора – це розвага для школярів. Але компанія LEGO вважає за краще не слідувати стереотипам, а пропонує власні оригінальні рішення. Перші набори для самих маленьких ця фірма почала виготовляти наприкінці 60-х.

   

  Спочатку, це було доповнення до основного конструктора у вигляді декількох досить великих брусків, виконаних в основних колоритах – червоному, блакитному, жовтому, білому. Призначалися вони для малюків 1-2-х років. Основні завдання – познайомитись з основними кольорами та навчитися порівнювати форму та розміри.

  В середині 70-х лімітована серія ЛЕГО Дупло стала самостійною лінійкою. Виробник двічі міняв її назву, намагаючись досягти максимальної відповідності змісту комплектів, але ці зміни не прижилися. Цільовою аудиторією цього конструктора стали малюки та діти дошкільного віку. 

  Для цієї серії характерно постійне оновлення та удосконалення. Спочатку набори були доповнені ігровими фігурками з високим рівнем деталізації, потім різноманітними транспортними засобами, героями діснеївських мультфільмів і навіть залізницею на батарейках. Збірка цих конструкторів стала частиною розвивальної програми, яка була спеціально розроблена для дошкільних дитячих установ. 

  За допомогою набору Лего Дупло малюк познайомиться з основними правилами арифметики, вивчить алфавіт, навчитися управляти різними транспортними засобами, дізнається як виглядають тварини, побуває на будівельному майданчику та відвідає парк динозаврів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!