На Прикарпатті планують збудувати житловий комплекс для пів сотні людей

 • У селі Озерце, що на Прикарпатті, наступного року планують збудувати житловий комплекс. Будуватимуть житло за європейські кошти, повідомляє голова Дубовецької громади Павло Андрусяк.

  «Розпорядники цих грошей шукають села, які вимирають, де немає людей. І намагаються інвестувати гроші європейських урядів у те, щоб робити комплекси для проживання. Створюють для тих, хто там житиме, робочі місця, переважно в сільському господарстві. Це для того, щоб люди повернулися з-за кордону в екологічно чисті місця, де цікаво жити й можна працювати», – розповідає Павло Андрусяк.

  З його слів, житловий комплекс в Озерці може бути збудований наступного року. Планується, що там зможуть мешкати понад пів сотні людей. Їх можна буде залучити на переробку сільськогосподарської продукції.

  «Пропонуємо інвестору розглянути питання створення виноградників на горі поблизу. Це – південні схили. Будуть виноградники – буде невеличка винарня», – каже Андрусяк.

  Окрім Озерця, у громаді є ще два села, в яких менш ніж пів сотні жителів. Це – Вороничі й Садки.

  Нагадаємо, село Озерце розташоване на межі Галицького та Монастириського районів, між Івано-Франківською і Тернопільською областями. Це уже більше хутір, де живе троє жителів.

 • До теми: На Прикарпатті висадили бузкову алею протяжністю 3 кілометри

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!