Лікарні Прикарпаття за 2021 рік отримали обладнання на 560 мільйонів

 • Сьогодні, 16 лютого, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань комунального майна та житлово-комунального господарства.

  Зокрема, на комісії розглянули проєкт програми соціально-економічного та культурного розвитку Івано-Франківської області на 2022-2024 роки.

  Як розповів Сергій Подошва, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури обласної державної адміністрації, за попередній рік вдалося придбати значну кількість обладнання для лікарень Івано-Франківщини. Йдеться про загальну суму в 560 мільйонів гривень.

  Так, за рахунок державних коштів закуплено та поставлено медичне обладнання на загальну суму 138,5 млн. грн. для приймальних відділень дев’яти опорних лікарень, а саме:
  – 13 апаратів ультразвукової діагностики загальною вартістю 16,4 млн. грн.;
  – сім комп’ютерних томографів – 83,3 млн. грн.;
  – вісім рентгенапаратів – 38,8 млн. гривень.

  Крім того, за рахунок коштів субвенції з державного бюджету на забезпечення централізованою подачею кисню закладів
  охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, виділено 60 млн. гривень. За рахунок цих коштів закуплено 3 газифікатори, 4 кріоциліндри, проведено процедури закупівлі медичного обладнання, зокрема 434 флоуметри та 4 системи генерації кисню, інше обладнання та проведення робіт із забезпечення централізованим киснем ліжкового фонду.

  Також за рахунок кошів субвенції з державного бюджету закупили чотири рентгенівські діагностичні апарати на суму 10,0 млн. грн. та для  закладів первинної медичної допомоги області 791 од. кисневих концентраторів на загальну суму 23,9 млн. гривень.

 • За рахунок коштів обласного бюджету закуплено медичне обладнання на загальну суму 8,7 млн. грн. для закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, зокрема – два апарати ШВЛ та 142 кисневих концентратори.

  Лікарнями, які надавали і надають допомогу хворим на COVID-19, за рахунок власних коштів закуплено медичного та кисневого обладнання на загальну суму 52,9 млн. грн. (11 апаратів ШВЛ, 3 мобільні рентгенапарати, 74 монітори пацієнта, два аналізатори газів крові, вісім апаратів УЗД, система для підвісної слінг-терапії, пристрій реєстрації ЕКГ, апарат наркозно-дихальний, інсуфлятор СО2, лампа операційна, стіл операційний).

  Читайте також: На Прикарпатті терміново збільшили фінансування територіальної оборони

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!