Ляшко звинуватив Тимошенко в плагіаті його ідей

  • Народний депутат України, лідер «Радикальної партії» Олег Ляшко на своїй сторінці в одній із соціальних мереж звинуватив лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко в копіюванні його ідеї зі звільненням глави Національного банку Валерії Гонтаревої.

    Крім того, Ляшко повідомив, що він особисто в телефонній розмові з Тимошенко повідомив їй про користування ідеями «радикалів». Також політик розповів, що він зі своєю партією ще минулого року вимагав відставку глави Нацбанку. Більше того тоді його партія зареєструвала проект постанови з вимогою до президента Порошенка звільнити Гонтареву і притягнути її до кримінальної відповідальності, повідомляє «Преса України».

    З іншого боку, Ляшко відзначив, що тоді його ініціативу не підтримала Юлія Тимошенко – попри те, що їй пропонували підтримати «радикалів». Більше того Ляшко розповів, що на той момент Тимошенко була зайнята дерибаном політичних посад. Саме тоді їй «продали» посаду міністра екології.

    Крім того, лідер «радикалів» розповів, що на даний момент Тимошенко заявила про вимогу відставки Гонтаревої через те, що їй потрібно відмитись від зв’язків з олігархами.

  • Більше того, Ляшко поклав відповідальність за катастрофічний стан банків України та пограбування українців саме на Юлію Тимошенко та Петра Порошенка, які не підтримали його ініціативу зі звільнення Гонтаревої.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!