В Україні стали більш явними ознаки стабілізації ситуації із COVID-19 – Ляшко

 • Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що в Україні стали більш явними ознаки стабілізації ситуації із захворюваністю на COVID-19.

  Про це він говорив на брифінгу щодо ситуації з поширенням COVID-19, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “УНІАН“.

  За словами міністра, на сьогодні Україна перебуває на 41-му місці серед 54-х територій Європейського регіону ВООЗ за кількістю нових зареєстрованих випадків COVID-19 на 100 тисяч людей.

  “В Україні перші ознаки стабілізації захворюваності на COVID-19 за останній тиждень перейшли у більш явні. Кількість виявлених нових випадків COVID-19 зменшилася на 19%, або на 43 тис. 616 випадків і становить 191 тис. 640 випадків”, – розповів він.

  Крім того, Ляшко зазначив, що кількість госпіталізацій також зменшується вже другий тиждень поспіль. Так, за минулий тиждень до лікарень госпіталізували 20 тис. 402 пацієнти, що на 4 тисячі менше, ніж попереднього тижня.

  Він також додав, що минулий тиждень був першим із останніх шести, коли кількість виписаних з лікарень пацієнтів була більшою, ніж кількість госпіталізованих. Зокрема, минулого тижня з лікарень виписали на 4 тисячі осіб більше, ніж госпіталізували.

 • “Тижнева кількість “ковідних” госпіталізацій спадає у 21-му з 25-ти регіонів України. У решті чотирьох регіонах (Дніпропетровській, Запорізькій, Кіровоградській та Черкаській областях) ситуація залишається контрольованою”, – додав очільник МОЗ.

  До теми: у МОЗ розповіли, що варто знати про неврологічні прояви COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!