Марцінків назвав причини низьких темпів вакцинації на Прикарпатті

 • На Івано-Франківщині зростає кількість хворих на COVID-19. Наразі є ризик потрапити з “зеленої” у “жовту” зону карантину.

  Сьогодні, 19 серпня, під час ефіру на “Західному полюсі” міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків прокоментував ситуацію з COVID-19 на Прикарпатті, пише “Галицький кореспондент“.

  “Є така підозра, що Івано-Франківськ може потрапити в жовту зону. Ну взагалі в Україні йде ріст, а тут мене найбільш лякає те, що в нас один із найнижчих темпів вакцинації в Україні. Думаю в цьому є декілька причин. Перша – організаційна. Все-таки, зміна голів ОДА  і постійна зміна влади на рівні області не впливає на позитивний результат щодо вакцинації. Все-таки за вакцинацію відповідає Міністерство охорони здоров’я, вакцини приходять області, а вже потім ідуть на місця. Друга причина – завдяки цій “чіхарді” Франківщина отримала менше вакцин Pfizer та Moderna, а більшість франківців хочуть вакцинуватися саме ними. Хоча немає протипоказання інших вакцин”, – говорить міський голова.

  Руслан Марцінків розповів, що його критикують за те, що наразі фінансово стимулюють вакцинацію вчителів. Але він наголосив, що вважає цей крок правильним і зараз розробляють заходи, щоб стимулювати до вакцинації й франківців.

  “Багато вчителів ще сумніваються щодо вакцини. Але наголошую, що сьогодні вакцинація це єдиний метод вберегтися нам від карантину. Я закликаю всіх вакцинуватися, тим паче є така можливість. Щодо заохочення, то можливо тим, хто двічі вакцинувався будемо давати 10 безплатних поїздок в нашому транспорті”, – ділиться Руслан Марцінків.

 • До теми: Ляшко “роздав на горіхи” керівництву Прикарпаття за погані темпи вакцинації

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!