Є ризик потрапляння в жовту зону: очільниця ОДА про ситуацію з COVID-19 на Прикарпатті

 • На Івано-Франківщині зростає кількість хворих на COVID-19.

  Про це говорили сьогодні, 17 серпня, на нараді в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук, пише “Галицький кореспондент“.

  Володимир Дзьомбак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я наголосив на важливості інформування населення щодо щеплення, адже Прикарпаття – на останньому місці в Україні за темпами вакцинації.

  “Якщо будуть вводити певні обмеження, то ми розуміємо, що населення буде незадоволене. Це будуть і за себе переживання, і лікарняні, це вплине на економіку та ритм життя. Тому наше спільне завдання – разом попрацювати, щоб ми максимально інформували населення, зокрема селами. Тому прошу більше висвітлювати це, хто в ОТГ вакцинований – показувати це, щоб люди бачили, що вакцинація це нормально і безпечно”, – зауважив Володимир Дзьомбак.

  Голова ОДА Світлана Онищук наголосила, що скоро перше вересня й потрібно докласти зусиль, щоб діти змогли піти в школу, а не навчались онлайн.

  “Щоденно зростає кількість хворих на COVID-19. Сьогодні статистика вища, ніж раніше і це вже не хороша ситуація. Можна зробити висновок, що в нас є ризик потрапляння в жовту зону. Тому вкотре прошу, докладімо зусиль і активізуймо вакцинацію населення, – говорить Світлана Онищук.

  Нагадаємо, у Франківську пропонують проводити вакцинацію від COVID-19 на ЛРЗ-Фесті

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!