Марцінків попросив очільника МОЗ віднести закриття спортивних клубів до червоної зони

Сьогодні, 7 серпня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків провів прямий ефір у соціальній мережі.

Він розповів, що відбулася онлайн-зустріч із міністром охорони здоров’я Максимом Степановим та з іншими представниками уряду. Міський голова запропонував очільнику МОЗ віднести закриття спортивних клубів до червоної зони.

Наразі місто Івано-Франківськ знаходиться в помаранчевій зоні, а вона передбачає закриття усіх спортивних клубів.  Мер міста ж пропонує змінити це. А саме – віднести закриття спортивних клубів тільки в червону зону. Що дасть змогу знову запрацювати спортзалам. 

“Я попросив аби закриття спортивних клубів віднесли в червону зону. Міністр пообіцяв виконати це на вечірньому зібрані, та перенести спортклуби з помаранчевої в червону зону. Побачимо, що вони вирішать. Наступного тижня наше місто буде ще в помаранчевій зоні “, – каже мер.

Нагадаємо, 5 серпня, в Івано-Франківську спортсмени та представники адміністрації спортклубів прийшли пікетувати будівлю облдержадміністрації. Вони обурені тим, що спортзали знову закрили через карантинні обмеження.

Раніше, а саме 16 червня дві сотні обурених спортсменів прийшли до чиновників з ОДА, щоб висловити свою незгоду із закриттям спортзалів та фітнес-центрів у той час, коли заклади громадського харчування, дискотеки і базари продовжують працювати. Вони поговорили з представниками влади і донесли свою позицію.

Згодом, в Івано-Франківську переглянули своє попереднє рішення і дозволили працювати спортивним клубам та фітнес-центрам – з дотриманням дистанції між відвідувачами, використанням дезінфікуючих засобів та іншими протиепідемічними заходами. 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!