Марцінків пояснив, як працюватимуть блокпости на в’їздах в Івано-Франківськ

На в’їздах в Івано-Франківськ з метою “обмеження заїзду у місто без необхідності” розмістять блокпости.

Про таке рішення сьогодні, 31 березня, оголосив міський голова Руслан Марцінків. Він пояснив, як саме працюватимуть ці пости і хто на них чергуватиме. 

“З 2 квітня – обмеження заїзду у місто без необхідності. Будуть встановлені КПП та проводитиметься температурний скринінг. На блокпостах працюватимуть патрульна поліція, Нацгвардія та медичний працівник. Процедура вимірювання температури  здійснюватиметься з відеозаписом”, – пише мер.

У відповідь на питання користувачів з приводу того, чи можна буде виїхати з міста за потреби і повернутися, Марцінків відповів, що можна буде.

“При в’їзді в місто кожному будуть вимірювати температуру, якщо вона перевищить норму (за контролем медичного представника), то такому водієві порадять не в’їжджжати в місто, а повернутися додому та ізолюватися. Якщо у Вас температура 36,6, то проблем з пересуванням не буде!”, – додає Руслан Марцінків.

Мер також розповів, що в Україні діє надзвичайна ситуація, і це дало підстави прийняти таке рішення. Буде сформовано п’ять блокпостів на в’їзді в Івано-Франківськ – з усіх сторін.

“Галицький кореспондент” звернувся за деталями до Головного управління Нацполіції в області. За словами правоохоронців, детальна інформація щодо правил проїзду блокпостів буде оприлюдена згодом, бо документація ще напрацьовується.

Нагадаємо, На Прикарпатті вже госпіталізували 213 людей з підозрою на COVID-19

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!