Матері загиблих Героїв з Франківської громади вирушили на відпочинок на Закарпаття

 • Вони поїхали до міста Берегове.

  На відпочинок вирушили матері загиблих героїв з Івано-Франківської громади.

  На Закарпатті на них чекають екскурсії, походи визначними місцями Мукачева та оздоровлення. Про це повідомив очільник громади Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“.

  “У програму входить відпочинок у термалах у відпочинковому комплексі «Жайворонок», також буде екскурсійна програма, яку організувало місто Берегове, буде відвідування замку «Паланок» у Мукачеві. Це дуже потрібна річ зараз, тому що ці люди пережили дуже великий стрес. І їх необхідно виводити з цієї зони, бо будь-яка втрата – це дуже великий біль. І ми усіма силами повинні їм допомагати, покращувати їх самопочуття та емоційний стан”, – розповідає заступниця директора Департаменту соціальної політики Ніна Пелікан.

  Матері загиблих відчувають підтримку

  Наталія Семчук – мати загиблого захисника Андрія Прошака. Жінка розповідає, що загибель сина стала точкою неповернення, а війна кардинально змінила життя її сім’ї. Така підтримка загиблих, каже жінка, дуже допомагає насамперед емоційно. Матері загиблих не відчувають себе покинутими.

  “Дякую всім організаторам, які нам цю поїздку організували, особливо Руслану Романовичу, який з нами завжди працює. Бо ми сім’ї загиблих і ми майже під його опікою, скільки він коло нас є. Ми хочемо оздоровитися і подивитися Берегово. Оскільки ми й дотепер не дуже роз’їжджали, здебільшого в місті. Дуже раді, що ми туди попадаємо на оздоровлення”, – ділиться своїми очікуваннями від поїздки мати загиблого військовослужбовця Андрія Прошака Наталія Семчук.

  Мати загиблого захисника Тараса Шевченка – пані Марія на відпочинок вирушає з гарним настроєм. Сподівається, оздоровитися та отримати нові враження від екскурсійної програми. Каже, за 6 днів встигнуть все.

 • “Ми надіємося гарно відпочити, всі у свої рюкзачки взяли хороший настрій. Мер нам подарував парасольки, щоби ми там не намокли. Я надіюся на те, що позитив з нами та все буде добре”, – розповідає мати загиблого військовослужбовця Тараса Шевченка Марія Шевченко.

  До Берегового вирушили 22 людини: матері захисників, які загинули, починаючи з 2014-го року та один онук героя.

  Читайте також: на початку жовтня матері та дружини загиблих захисників з Франківської громади вирушили на відпочинок до Польщі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!