Матері та дружини загиблих захисників з Франківської громади вирушили на відпочинок до Польщі

 • За кордоном на них чекають екскурсії, подорожі та атмосфера польських старовинних міст.

  Матері та дружини загиблих захисників Франківської громади поїхали на 7-денний відпочинок до Польщі. 

  Про це повідомив очільник громади Руслан Марцінків, пише “Галицький кореспондент“.

  За його словами, поїздку організували, щоб сім’ї загиблих відпочили та відволіклись. 

  «У часі війни Хшанув і Хшановський повіт надіслав нам запрошення для матусь загиблих наших воїнів та їхніх дружин, щоб їм трошечки відволіктися та відпочити на теренах Хшановського повіту. Це на 7 днів. Наша делегація, наша велика група матиме можливість поїхати з екскурсією в Хшанув, поїхати в Краків, відвідати Освенцим», – розповідає начальниця Управління міжнародних зв’язків, туризму та промоції міста Уляна Басараб-Ганчак.

  Мати відомого громадського активіста, спортсмена Віталія Мерінова, який загинув на війні у березні цього року, також вирішила їхати на відпочинок. Жінка каже, востаннє за кордоном була три десятки років тому. Після пережитої трагедії пані Надія впевнена, подорож бодай на тиждень зможе відволікти. На це вона сподівається.

  «Я люблю і по музею ходити, хочеться щось побачити, виїхати за кордон. Я була 30 років тому в Угорщині, це було давно, ще коли працювала на іншій роботі. Я в шоці, що я кудись їду, я задоволена. Від тиску ліки взяла, все взяла, бо як пенсія може бути без нічого. Я вдячна меру, це його заслуга, що ми можемо кудись поїхати і щось побачити», – зізнається мати загиблого Героя Віталія Мерінова Надія Мерінова.

 • На незабутні враження від польських міст очікує і дружина загиблого Олександра Кузьменка – Вікторія. Каже, компанія зібралася хороша. Більшість жінок пересікались ще в громадській організації матерів та дружин загиблих воїнів, хтось знайомиться вже в автобусі.

  Відпочинок у Польщі триватиме тиждень. За цей час жінкам покажуть старовинні міста, проведуть екскурсії у музеях та визначних місцях.

  До теми: У Франківську затвердили виплати для військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!