Мер Франківська обурений поганою доступністю міста для інвалідів

 • Мер Івано-Франківська незадоволений поганим забезпеченням доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури.

  Так, під час доповіді заступника директора департаменту соцполітики Василя Семанюка міський голова перебив його і запитав його реальну роботу з облаштування пандусів для інвалідів та чи облаштований їхній департамент для інвалідів. На що останній відповів, що ні.

  «Кожного прийому до мене приходять інваліди. Добре, що в ЦНАПі вони можуть хоч на перший поверх заїхати туди і там є облаштований туалет для них. Але вони скаржаться, що у місті дуже мало пандусів. Навіть у Білому будинку для них не облаштовані спеціально туалети», – обурився Марцінків.
  Відтак він запитав чи облаштовані спеціально тролейбуси для інвалідів. Леонід Яковець повідомив, що спеціально для інвалідів облаштовані п’ять нових тролейбусів, однак пандуси там не дуже надійні.

  «Ми повинні розуміти, що така біда може статися з кожним. І от тільки коли реально стикаєшся з цим, то розумієш, що це таке», – наголосив мер.

  А директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак повідомив: щоб облаштувати пандуси для плавних з’їздів з дороги передбачено 200 тисяч і ще 230 тисяч для облаштування піднятих переходів. Також він зазначив, що зараз буде облаштовуватись пандус для з’їзду з моста на Набережній-Надрічній.

  Відтак мер доручив провести громадські слухання за участю інвалідів та громадських організацій, щоб почути їхню думку з приводу облаштування доступності для них.

  831f484cd8fd

  Нагадаємо, 50 людей з особливими потребами з Прикарпаття зможуть зустрітися з Ніком Вуйчічем.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!