Мережа «АТБ» підкорює Франківщину

 • Кількість однойменних магазинів у регіоні зростає щомісяця

  На початку грудня в обласному центрі почав працювати десятий маркет «АТБ». Цей своєрідний «ювілей» для мережі став визначним. Він закріпив той стрімкий розвиток, який став метою компанії під час початку роботи на Західній Україні.

  Можна порівняти – у жовтні минулого року франківські ЗМІ писали про відкриття другого за рахунком магазину в нашому обласному центрі. Тобто за чотирнадцять місяців торговельних точок «АТБ» стало в чотири рази більше. Відкрилося вісім маркетів. Додайте до цього регіональні успіхи. Наразі по області функціонують сім магазинів цієї мережі. І більшість із них також з’явилися на умовній «мапі АТБ» нещодавно.

  Така динаміка може вражати місцевих мешканців. Утім, для експертів вона не є несподіванкою, оскільки такий розвиток «АТБ» відбувається по всій країні. Фахівці наводять такі цифри: у грудні минулого року мережа складалася з 897 магазинів, нині йдеться вже про 979 торговельних точок. Тобто майже сотня нових маркетів за рік. І це не єдине досягнення компанії.

  Адже впродовж усього року тривав процес модернізації. Це перетворення вже наявних торговельних точок у сучасні магазини, які в народі через свій оригінальний дизайн отримали назву «чорні АТБ». Насправді оновлення полягало не просто в перефарбуванні приміщень і торгового устаткування, але й у зміні самого підходу. У модернізованих магазинах упроваджені провідні рішення у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження. Це і холодильне обладнання останнього покоління, і новітня система LED-освітлення, і сучасні системи утеплення, опалення та рекуперації енергії. До того ж такі маркети мають чимало додаткових відділів, які припали до душі покупцям. Залежно від конкретної торгової точки це може бути і власна випічка, і фреш-бари, і кав’ярня. Інакше кажучи, модернізація для самої мережі означає кардинальну переробку всього магазину. За складністю завдання й обсягами інвестицій це не менші витрати, ніж відкриття нового маркету, як то кажуть, «з нуля». Відповідно, до тієї майже сотні нових магазинів, які з’явилися в 2018 р., можна сміливо додавати десятки модернізованих «АТБ».

  Утім, крім розширення географії, компанія може похвалитися збільшенням інших показників: від товарообігу до сплати податків у бюджети різних рівнів. Це, у свою чергу, дозволило наростити ще й обсяги соціальних програм, які реалізуються підприємством. Ідеться про підтримку армії, закупівлю обладнання для дитячих медичних закладів, адресну допомогу українцям, які потрапили у складні життєві обставини.

 • Особливу увагу сама мережа приділяє безперервній роботі над вихованням власних кадрів. Щорічний показник кількості нових робочих місць в «АТБ» доходить до 7 тис. осіб. Завдяки цьому сьогодні колектив підприємства вже перевищує 50 тис. працівників. Їхнім навчанням і професійним розвитком займаються власні навчальні центри, діяльність яких також розширюється з кожним роком.

  Сукупно по країні щодня в магазинах мережі здійснюють свої покупки понад 3,5 млн українців. Тут також можна простежити динамічне зростання показників, адже в минулому грудні йшлося про 3 млн осіб. Це означає, що за 12 місяців кількість клієнтів «АТБ» зросла на шосту частину. У компанії розраховують, що збережуть такі темпи приросту в усіх напрямах і в 2019 р. Тобто мережа вкотре зможе побити свої ж рекорди та зміцнитися на позиції абсолютного лідера галузі. А лідер, як відомо, завжди веде за собою всіх інших.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!