Мережа «АТБ» увійшла до рейтингу найбільш прибуткових бізнесів країни

 • Завдяки стратегії динамічного розвитку, якої найбільший національний ритейлер дотримується вже більш ніж чверть століття, мережа «АТБ» стала галузевим лідером не тільки за товарообігом і темпами розвитку, але й за обсягом сплати податків у бюджети
  усіх рівнів, у тому числі й у міську скарбницю нашого Івано-Франківська.

  «У першому півріччі поточного року підприємства групи «АТБ» сплатили податків і зборів на загальну суму 5,71 мільярда гривен. Це на 33% перевищує показники аналогічного періоду минулого року, – розповів Борис Марков, голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ». – За попередніми прогнозами компанії загальна сума відрахувань у 2019 році становитиме понад 11 млрд грн. Це буде на 18% більше, ніж торік».

  За результатами минулого року мережа «АТБ» стала єдиним представником торговельної галузі, який увійшов до рейтингу найбільш прибуткових бізнесів країни.

  Станом на сьогодні в країні цілодобово працюють 1030 сучасних комфортних дискаунтерів «АТБ». Головний вітчизняний ритейлер має понад 3,5 мільйони постійних клієнтів і впевнено входить до трійки найбільших компаній України.

  Мережа «АТБ» має чималу мапу присутності – 264 населених пункти у 22 областях, зокрема й на нашій Франківщині. Громади багатьох міст і селищ завдяки податковим відрахуванням цих маркетів отримують кошти на соціальні проєкти, ремонт доріг, шкіл, дитсадків та інших інфраструктурних об’єктів.

  Завдяки системному збільшенню обсягу сплати податків численними підприємствами корпорації «АТБ» підтримується економічна стабільність країни. Це обумовлено зростанням продажів, відкриттям нових дискаунтерів, створенням робочих місць і, відповідно, збільшенням відрахувань.

  Минулого року товарообіг мережі становив 103,6 млрд грн, що на 30% перевищило показники попереднього року. Аналогічна тенденція
  спостерігається й цьогоріч: протягом І кварталу 2019-го товарообіг досяг 28 млрд гривень, результати півріччя – 59,4 млрд грн.

 • Окрім того, минулого року в Україні відкрили 80 нових дискаунтерів «АТБ», створено більш, як шість тисяч робочих місць. До кінця поточного року в країні приймуть перших клієнтів ще не менше сотні нових супермаркетів «АТБ», а також завершиться
  модернізація п’ятдесяти магазинів.

  Загальний асортимент кожного маркету мережі сьогодні становить більш ніж 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. Трохи менше тисячі з них представлено товарами власних торгових марок і власним імпортом. «АТБ» послідовно
  дотримується політики відповідального бізнесу. В дискаунтерах мережі діє соціальна програма з формування максимально доступних цін на основні продукти: хліб, м’ясо, молоко, крупи, яйця тощо. Незмінним у роботі «АТБ» завжди лишається й те, що вартість
  продукції у таких дискаунтерах на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають цього коштом мінімізації витрат на логістику, рекламу, промоакції. Також значно економити кошти мільйонам клієнтів дозволяють впровадження сучасних енергоощадних технологій та оптимізація бізнес-процесів.

  За якість кожного з харчових продуктів чи товарів першої необхідності у власних дискаунтерах лідер ритейлу відповідає своїм чесним ім’ям. Аби мати цілковиту упевненість, в «АТБ» створили унікальну для українського ринку багаторівневу систему перевірок європейського зразка.

  Кирило Маслюк

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!