Мешканка Болехова через суд домоглася отримання субсидії

 • Суд визнав протиправною відмову у включенні мешканки Болехова до Єдиного державного реєстру отримувачів житлової субсидії на придбання у 2021 році скрапленого балонного газу для побутових потреб.

  А також зобов’язав Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Болехівської міської ради включити позивачку до реєстру та надати пільги на отримання 75% знижки плати, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на Івано-Франківський окружний адмінсуд.

  Як повідомляється у матеріалах справи, позивач є учасником бойових дій, особою з інвалідністю першої групи. Позивач звернулася до Управління праці та соціального захисту населення Болехівської міської ради із заявою про виділення коштів на придбання зрідженого газу на трьох осіб на 2021 рік. Втім, їй відмовили.

  «Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо, надаються учасникам бойових дій та членам їх сімей, що проживають разом з ними, незалежно від виду житла чи форми власності на нього. Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги на оплату житлово-комунальних послуг мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків, який має право на більший за розміром відсоток знижки плати, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків», – постановив суд.

  Читайте також: Через “червону зону” прикарпатцям збільшать нормативи нарахування субсидій

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!